VSTUPTE DO SVĚTA ROBOTICKÝCH, ÚKLIDOVÝCH A HLÍDACÍCH STROJŮ

Chcete se věnovat vlastním činnostem a úklid firemních prostor jen kontrolovat? Rádi byste rychlejší a kvalitnější úklid kdykoliv potřebujete? Díky robotickému řešení od Bettaroe je to teď možné. Pravidelný nebo vyžádaný úklid a dezinfekce není problém. Naše řešení je spolehlivé, plně přizpůsobitelné potřebám Vašeho provozu a umožní Vám výrazně omezit personální náklady.

Chcete se dozvědět více o našich robotech? Kontaktujte nás na naší emailovou adresu, a my Vám rádi zašleme leták s detailním popisem robota.

Napište nám

UV Robot
Dezinfekce

Co je UV robot?

Náš UV robot je interiérová robotická jednotka, která využívá ultrafialové germicidní záření (UVGI) ke sterilizaci vertikálních i horizontálních povrchů, přičemž dokáže zlikvidovat až 99,9999 % mikroorganismů.

Více zde
Zametací robot
Zametače

Co je zametací robot?

Náš zametací robot je interiérová robotická jednotka složena z několika průmyslových kartáčů, výkonného vysavače a mopu na suché vytírání.

Více zde
Mycí robot
Mycí stroje

Mycí robot

Revoluční řešení v oblasti mytí podlah Wendy - je první svého druhu která dokáže strojově vytřít podlahu bez jakékoliv lidské pomoci. A to včetně automatického napouštění a vypouštění vody, automatické dobíjení baterií je samozřejmostí.

Více zde
Hlídací robot
Hlídače

Bezpečnostní robot Billy

Robot Billy je multifunkční robot, který nahrazuje ostrahu, nabízí monitorování v reálném čase, záznam a přehrávání zvuku a videa, nabízí také obousměrnou hlasovou komunikaci. S odolností IP54 může Billy pracovat i za špatného počasí, může dokonce projiždět vodou, a to až do hloubky 10cm.

Více zde