MYCÍ ROBOT WENDY

revoluční mytí podlah

Revoluční řešení pro mytí podlah - Wendy - je první svého druhu, která dokáže strojově umýt podlahu bez jakékoliv lidské pomoci. Automaticky napouští čistou vodu s nebo bez detergentu, vypouští špinavou a je schopna se automaticky nabíjet. S provozem 6 hodin na jedno nabití umožní vašemu úklidovému teamu dosáhnout kvalitnějšího úklidu s výrazně menší námahou. Usnadní udržování čistých a bezpečných podlah bez zásahu člověka kdykoli během dne. Laserová navigace zajistí dokonalou bezpečnost v nejrůznějším prostředí, od průmyslových provozů výroby a skladování, nemocnic, obchodních center až po školy nebo kanceláře. Mycí robot Wendy je autonomní a po naprogramování se samostatně pohybuje a vyhýbá překážkám.

Wendy Vás překvapí rychlou návratností investice, úklid už nikdy nebude jako dřív.

Koupit nebo pronajmout?

Kromě klasického zakoupení, je možné si robota od nás pronajmout jak krátkodobě tak dlouhodobě.
Platit potom lze za zametený m2, čas provozu apod.

Mycí robot
Nemocnice

Mycí robot je vynikající pro nemocniční prostředí, kde dokáže umýt velké povrchy (hladké i hrubé) s výdrží až 6 hodin na jedno nabití.

Tento robot vyloučí možnost selhání lidského faktoru a zdokumentuje vyčištěnou oblast pro pozdější ověření.

Mycí robot
Veřejné prostory

Ať už veřejné prostory, kanceláře nebo výroby, mycí robot Wendy dokáže vždy odvést skvělou práci. Za hodinu je schopný umýt cca 2 200 m2. Dvě velké nádrže na vodu zajistí dlouhý nepřetržitý provoz.

Díky jednoduchému operačnímu systému a robostunímu provedení není problém provoz běžnou úklidovou firmou nebo pracovníkem úklidu.

Slider