UV ROBOT

chrání Vás i Vaše okolí

Náš UV robot je interiérová robotická jednotka, která využívá ultrafialové germicidní záření (UVGI) ke sterilizaci vertikálních i horizontálních povrchů, přičemž dokáže zlikvidovat až 99,9999 % mikroorganismů.

UV robot je autonomní a po naprogramování se samostatně pohybuje po místnostech, skladech a jiných prostorách.
Zejména se osvědčuje ve vysoce rizikových a frekventovaných objektech, například v nemocnicích, nákupních centrech, kancelářských budovách, supermarketech a na letištích. Prvotním účelem UV robotu je dezinfekce v objektech, která musí probíhat bez přítomnosti osob a zvířat, ale během stadnardního provozu může být umístěn u např. vchodů a měřit tělesnou teplotu osob – 24hodinové využití.

UV ROBOT
Nemocnice

UV robot je vynikající pro nemocniční prostředí, kde dokáže zlikvidovat póry a různé multirezistentní bakterie na površích (hladkých i hrubých) s výsledkem dezinfekce 99,9999 %.

Tento robot vyloučí možnost selhání lidského faktoru a zdokumentuje vyčištěnou oblast pro pozdější ověření.

UV ROBOT
Veřejné prostory

UV robot je díky kumulativní intenzitě UV záření 270 µW/cm2 nejlepší volbou pro velmi frekventované prostory, což jsou například čekárny, letiště, nákupní centra a další podobná místa. Ultrafialové paprsky ničí RNA virů, bakterií a jiných škodlivých mikroorganismů. Za cca 150 minut lze vydezinfikovat plochu o výměře 1 000 m2.

UV robot váží pouhých 70 kg včetně baterií a jednoduchého operačního systému, a mohou s ním tudíž manipulovat pracovníci běžných úklidových služeb.

Slider