Fulfillment pro E-commerce

stačí se jen koukat

Většina českých firem zabývajících se prodejem zboží přes internet má za cíl zvýšit efektivitu, snížit náklady a najít řešení, které poroste s nimi.
Ovšem najít partnera, který takové řešení nabízí v České republice nebo i v Evropě bylo dosud téměř nemožné. Bettaroe se konečně stal takovýmto partnerem!

Už při příjmu jsme schopni vyložit celý kamion zboží plně automaticky, ať už menším AGV vozíkem s nosností až 1000 kg nebo plnohodnotným autonomním vysokozdvižným vozíkem s nosností do 2 tun.

Při vykládání je možné ihned zasílat informace o přijatém zboží / paletách informačnímu systému. Dalším krokem je zajistit vstup přesných dat o zboží, např. řadou výrobků Cubiscan. Poté je zboží možné automaticky naskladnit přímo na paletové místo nebo v případě menších položek přes pickovací bod. Zde přijede paleta se zbožím k pracovníkovi skladu a po vložení zboží na paletu se paleta sama odveze zpět na své místo ve skladu.


Systém Pick to Light

Plnění objednávek je poté řešeno opět přes pickovací bod / stůl, kde se u pracovníka skladu řadí palety se zbožím k aktuálně otevřeným objednávkám. Systém napoví pracovníkovi, pro jaké zboží a kam pro něj na paletě sáhnout díky pokročilému systému Pick to Light. Pickovací stůl dále zvýrazní do jaké krabice výrobek patří, kdy ještě nějaké výrobky chybí a kdy je objednávka dokončena, tedy připravena k expedici.

Díky znalostí přesných dat jako je váha a rozměry výrobku, už nemusí pracovník odhadovat, jak velkou krabici potřebuje. Systém vždy navrhne optimální rozměr.


Vlastní systém pro řízení skladu

Kromě zmíněných vysokozdvižných vozíků, AGV, systémů pro měření a balení zboží, nabízí Bettaroe i vlastní systém pro řízení skladu, který je jednoduše propojitelný na jakýkoliv informační systém typu SAP, Helios apod.

Rádi byste se dozvěděli víc o našem kompletním systému pro fulfillment v e-commerce nebo dokonce navštívili naše testovací centrum a viděli vše na vlastní oči? Ozvěte se nám!

Testovací centrum